• Can Dostlarımızın Forumuna Hoş Geldiniz

Bakırköy'de trafikte tartıştıkları sürücüye saldırdılar

  • Konuyu başlatan HABERTURK.COM
  • Başlangıç tarihi
H

HABERTURK.COM

Guest
<p><span>BAKIRKÖY D - 100span><br /><span>Olay, d&uuml;n sabah saatlerinde, D 100 Karayolu &uuml;zerinde İncirli mevkiinde yaşadı. İddiaya g&ouml;re, hafif ticari ara&ccedil; s&uuml;r&uuml;c&uuml;s&uuml; ile otomobil s&uuml;r&uuml;c&uuml;s&uuml; arasında yol verme tartışması &ccedil;ıktı. Yolda yaşanan tartışma sonrası hafif ticari ara&ccedil; s&uuml;r&uuml;c&uuml;s&uuml;, otomobilin &ouml;n&uuml;ne kırarak ara&ccedil;tan indi. Hafif ticari ara&ccedil;tan inen 4 kişi, otomobil s&uuml;r&uuml;c&uuml;s&uuml;ne levye, tekme ve yumruklarla saldırmaya başladı. İ&ccedil;lerinde birinin engel olmasıyla hafif ticari araca binen kişiler uzaklaştı.</span><br /><span>O ANLAR KAMERADA</span><br /><span>Yaşanan t&uuml;m bu anlar bir s&uuml;r&uuml;c&uuml;n&uuml;n cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. G&ouml;r&uuml;nt&uuml;lerde, 4 kişilik bir grubun otomobilin i&ccedil;inde bulunan kişiye saldırdığı, i&ccedil;eriden birisinde levye olduğu, diğerinin ise tekme ve yumruklarla otomobile vurduğu, ardından uzaklaştığı g&ouml;r&uuml;l&uuml;yor.</span></p>' align='left' style='padding-right:5px;' border='0' width='97' height='100' />
BAKIRKÖY D - 100'de 4 kişi, trafikte yol verme tartışması yaşadıkları sürücüye levye, tekme ve yumruklarla saldırdı. Yaşananlar cep telefonu kamerasına yansıdı.
Olay, dün sabah saatlerinde, D 100 Karayolu üzerinde İncirli mevkiinde yaşadı. İddiaya göre, hafif ticari araç sürücüsü ile otomobil sürücüsü arasında yol verme tartışması çıktı. Yolda yaşanan tartışma sonrası hafif ticari araç sürücüsü, otomobilin önüne kırarak araçtan indi. Hafif ticari araçtan inen 4 kişi, otomobil sürücüsüne levye, tekme ve yumruklarla saldırmaya başladı. İçlerinde birinin engel olmasıyla hafif ticari araca binen kişiler uzaklaştı.
O ANLAR KAMERADA
Yaşanan tüm bu anlar bir sürücünün cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, 4 kişilik bir grubun otomobilin içinde bulunan kişiye saldırdığı, içeriden birisinde levye olduğu, diğerinin ise tekme ve yumruklarla otomobile vurduğu, ardından uzaklaştığı görülüyor.

Okumaya devam et...
 
Üst